Hikvision DS-2CD1143G0E-IF (4mm) 4 MP EXIR Sabit Dome Network Kamera
  • 1/3″ Progresif Tarama CMOS
  • 2560 × 1440@20fps
  • 4 mm sabit lens
  • Renk: 0,028 Lux. @ (F2.0, AGC)
  • H.265, H.265+, H.264, H.264+
  • BLC/HLC/3D DNR/ROI
  • IR mesafesi: 30 m’ye kadar
  • 2-Axis ayarı
  • IP67, IK10
Out of stock
Description
Hikvision DS-2CD1143G0E-IF (4mm) Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1/3″ Progresif Tarama CMOS
Min. Aydınlatma Renk: 0,028 Lux. @ (F2.0, AGC)
Shutter Hızı 1/3 sn – 1 / 100.000 sn
Shutter Mevcut
Gündüz & Gece ICR Filtresi
WDR DWDR
Açı Ayarı Pan: 0° to 355°, Tilt: 0° to 75°
Lens
Lens Tipi Sabit lens, 4 mm
Maks. Açıklık F2.0
FOV 4 mm, Yatay FOV 77 °, Dikey FOV 42 °, Diyagonal FOV 88 °
Lens Montajı M12
Aydınlatıcı
IR Mesafesi 30 m’ye kadar
Aydınlatma Dalga Boyu 850 nm
Video
Maks. Çözünürlük 2560 × 1440
Ana Akış 50Hz: 20fps (2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720)
60Hz: 20fps (2560 × 1440, 2304 × 1296, 1920 × 1080, 1280 × 720)
Alt Akış 50Hz: 20fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240)
60Hz: 20fps (640 × 480, 640 × 360, 320 × 240)
Video Sıkıştırma
Ana akış: H.265 + / H.264 + / H.265 / H.264
Alt akış: H.265 / H.264 / MJPEG
H.264 Profili Temel Profil / Ana Profil
H.265 Profili Ana Profil
Video Bit Hızı 32 Kbps – 8 Mbps
Akıllı Özellik
Bağlantı Yöntemi FTP / SD kart kayıt, alarm merkezine bildirme, e-posta gönderme.
ROI Ana akış için 1 sabit bölge
Görüntüleme
Görüntü Geliştirme BLC, HLC, 3D DNR
Gündüz/Gece Geçişi Gündüz / Gece / Otomatik / Program
S / N Oranı > 50dB
Network
Protokoller TCP/IP, ICMP, HTTP, HTTPS, FTP, DHCP, DNS, DDNS, RTP, RTSP, NTP, UPnP, SMTP,
IGMP, 802.1X, QoS, IPv6, UDP, Bonjour
API ONVIF (PROFIL S, PROFIL G), ISAPI, SDK
Eşzamanlı Canlı Görüntü 6 kanal’a kadar
Kullanıcı / Yetkilendirme 32 kullanıcıya kadar, 3 seviye: yönetici, operatör ve kullanıcı
Yazılım iVMS-4200, Hik-Central, Hik-Connect
İnternet Tarayıcısı IE8+, Chrome 31.0-44, Firefox30.0-51, Safari8.0+
Arayüz
İletişim Arayüzü 1 RJ45 10M/100M self-adaptive Ethernet port
Genel Özellikler
Genel Fonksiyonlar Anti-titreme, aynalama, özel alan maskelemesi
Reset Kamera gövdesi, web tarayıcısı ve istemci yazılımı üzerindeki sıfırlama düğmesiyle sıfırlanır.
Çalışma Koşulları -30 ° C ila 60 ° C (-22 ° F ila 140 ° F), nem% 95 veya daha az (yoğuşmasız)
Dayanıklılık Koşulları -30 ° C ila 60 ° C (-22 ° F ila 140 ° F), nem% 95 veya daha az (yoğuşmasız)
Güç Kaynağı 12 VDC ±% 25, Φ 5,5 mm koaksiyel güç fişi, ters polarite koruması; PoE
Güç Tüketimi ve Akım 12 VDC, 0,30 A, maks. 3.6 W; PoE (802.3af, 36 V – 57 V), 0.2 A – 0.1 A, maks. 4,5 W
Malzeme Ön kapak: plastik, alt taban: metal
Boyutlar Kamera: Φ114 mm × 82,4 mm
Ambalajla birlikte: 134 × 134 × 108 mm