Dahua HAC-HFW1200TL-A-0280B-S4 2MP HDCVI IR Bullet Kamera
  • Maksimum 30 fps @ 1080P
  • HD ve SD çıkışı değiştirilebilir.
  • 2,8 mm sabit lens (3,6 mm, 6 mm opsiyonel)
  • Dahili mikrofon
  • Maks. IR uzunluğu 80m, Smart IR
  • IP67, DC12V
Out of stock
Description
Dahua HAC-HFW1200TL-A-0280B-S4 Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1 / 2.7 “CMOS
Efektif Piksel 1920(H)×1080(V), 2MP
Tarama Sistemi Progresif
Elektronik Shutter Hızı PAL: 1/25 ~ 1 / 100000s
NTSC: 1/30 ~ 1 / 100000s
Minimum Aydınlatma 0.02Lux / F1.9, 30IRE, 0Lux IR
S / N Oranı 65dB’dan fazla
IR Mesafesi 80 m (262,5 ft)
IR Açık / Kapalı Kontrol Otomatik / Manuel
IR LED 2
Pan / Tilt / Döndürme Aralığı Pan: 0 ° –360 °
Tilt: 0 ° –90 °
Döndürme: 0 ° –360 °
Lens
Lens Tipi Sabit odaklı
Montaj Tipi M12
Odak Uzaklığı 2,8 mm; 3.6 mm; 6 mm
Maks. Açıklık F1.9
Görüş Açısı 2,8 mm: 119 ° x 101 ° x 54 °
İris Tipi Sabit iris
Yakın Odak Mesafesi 2,8 mm: 0,5 m
Video
Frame Hızı CVI: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps; 720P @ 50 / 60fps;
AHD: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps;
TVI: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps; 720P @ 50 / 60fps;
CVBS: 960H
Çözünürlük 1080P (1920 × 1080); 720P (1280 × 720); 960H (960 × 576/960 × 480)
Gündüz / Gece ICR ile otomatik geçiş
BLC BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Beyaz Dengesi Oto; Manuel
Kazanç Kontrolü Oto; Manuel
Parazit Azaltma 2D NR
Smart IR Mevcut
Electronik Defog Mevcut
Mirror Kapalı / Açık
Özel Alan Maskelem Kapalı / Açık (8 alan, dikdörtgen)
Sertifikalar
FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt bölüm B, ANSI C63.4-2014)
UL ( UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No. 60950-1 )
Port
Ses Çıkışı Tek kanal yerleşik mikrofon
Video Çıkışı Bir BNC portu ile CVI / TVI / AHD / CVBS’nin video çıkış seçenekleri
Güç
Güç Kaynağı 12V ±% 30 DC
Güç Tüketimi Maks. 4,9 W (12V DC, IR)
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları -40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Dayanıklılık Koşulları -40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Koruma Sertifikası IP67
Kasa
Kasa Mental ön kapak + plastik ana gövde + plastik dirsek
Boyutlar 198,9 mm × 80,2 mm × 76,2 mm