Dahua HAC-HFW1200TL-0360B 2MP HDCVI IR Bullet Kamera
  • Maksimum 30 fps @ 1080P
  • HD ve SD çıkışı değiştirilebilir.
  • 3,6 mm sabit lens (2,8 mm, 6 mm opsiyonel)
  • Maks. IR uzunluğu 40m, Smart IR
  • IP67, DC12V
Out of stock
Description
Dahua HAC-HFW1200TL-0360B Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1 / 2.7 “CMOS
Efektif Piksel 1920(H)×1080(V), 2MP
Tarama Sistemi Progresif
Elektronik Shutter Hızı PAL: 1/25 ~ 1 / 100000s
NTSC: 1/30 ~ 1 / 100000s
Minimum Aydınlatma 0.02Lux / F1.9, 30IRE, 0Lux IR
Işık Çalışma Mesafesini Doldurun 40 m (131,2 ft)
IR Açık/Kapalı Kontrolü Oto; Manuel
IR LED Numarası 2
Pan / Tilt / Döndürme Aralığı
Pan: 0°–360°
Tilt: 0°–90°
Döndürme: 0°–360°
Lens
Lens Tipi Sabit odaklı
Montaj Tipi M12
Odak Uzaklığı 2,8 mm; 3.6 mm; 6 mm
Maks. Açıklık F1.9
Görüş Açısı
3,6 mm: 100 ° x 84 ° x 45 °
(çapraz x yatay x dikey)
İris Tipi Sabit iris
Yakın Odak Mesafesi 3,6 mm: 0,8 m (2,6 ft)
Video
Frame Hızı CVI: 1080P@25/30fps; 720P@25/30fps; 720P@50/60fps;
AHD: 1080P@25/30fps; 720P@25/30fps;
TVI: 1080P@25/30fps; 720P@25/30fps; 720P@50/60fps;
CVBS: 960H
Çözünürlük 1080P (1920×1080); 720P (1280×720); 960H (960× 576/960×480)
Gündüz / Gece ICR ile otomatik geçiş
BLC BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Beyaz Dengesi Oto; Manuel
Kazanç Kontrolü Oto; Manuel
Parazit Azaltma 2D NR
Smart IR Mevcut
Electronik Defog Mevcut
Mirror Kapalı / Açık
Özel Alan Maskelem Kapalı / Açık (8 alan, dikdörtgen)
Sertifikalar
FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt bölümB, ANSI C63.4-2014)
UL ( UL60950-1 +CAN/CSA C22.2 No.60950-1)
Port
Video Çıkışı Bir BNC portu ile CVI / TVI / AHD / CVBS’nin video çıkış seçenekleri
Güç
Güç Kaynağı 12V ±% 30 DC
Güç Tüketimi Maks 2.8W (12V DC, IR açık)
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları -40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Dayanıklılık Koşulları -40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Koruma Sertifikası IP67
Kasa
Kasa Tüm kasa boyunca plastik
Boyutlar 198,9 mm × 80,2 mm × 76,2 mm