Dahua HAC-HFW1200TH-A-S4 2MP HDCVI IR Bullet Kamera
  • Maks. 30fps@1080P
  • HD ve SD çıkış değiştirilebilir
  • Dahili mikrofon
  • 3.6 mm sabit lens (2,8 mm, 6 mm opsiyonel)
  • Maks. IR uzunluğu 80m, Smart IR
  • IP67, DC12V
Out of stock
Description
Dahua HAC-HFW1200TH-A-S4 Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1 / 2.7 “CMOS
Efektif Piksel 1920 (H) × 1080 (V), 2MP
Tarama Sistemi Progresif
Elektronik Shutter Hızı PAL: 1/25 ~ 1 / 100000s
NTSC: 1/30 ~ 1 / 100000s
Minimum Aydınlatma 0.02Lux / F1.85, 30IRE, 0Lux IR
S / N Oranı 65dB’dan fazla
IR Mesafesi 80m’ye kadar (262 feet)
IR Açık / Kapalı Kontrol Otomatik / Manuel
IR LED 2
Lens
Lens Tipi Sabit lens / Sabit iris
Montaj Tipi Board-in
Odak Uzaklığı 3.6mm (2.8mm, 6mm opsiyonel)
Maks. Açıklık F1.85
Görüş Açısı H: 87.5 °
V: 47 °
Odak Kontrolü
Yakın Odak Mesafesi 500mm
19,69 ”
Pan / Tilt / Döndürme
Video
Çözünürlük 1080P (1920 × 1080)
Frame Oranı 25/30fps@1080P, 25/30/50/60fps@720P
Video Çıkışı 1-kanal BNC yüksek çözünürlüklü video çıkışı / CVBS video çıkışı (geçiş yapabilir)
Gündüz / Gece Otomatik (ICR) / Manuel
OSD Menü Çoklu dil
BLC Modu BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Kazanç Kontrolü AGC
Parazit Azaltma 2D
Beyaz Dengesi Otomatik / Manuel
Akıllı IR Otomatik / Manuel
Sertifikalar
Sertifikalar CE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt bölüm B, ANSI C63.4-2014)
UL (UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No.60950-1)
Arayüz
Ses Arayüzü Dahili Mikrofon
Güç
Güç Kaynağı 12V DC ±% 30
Güç Tüketimi Maksimum 5,3 W (12V DC, IR)
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları -40 ° C ~ + 60 ° C (-40 ° F ~ + 140 ° F) /% 95’ten az RH
* Başlatma -40 ° C’nin (-40 ° F) üzerinde yapılmalıdır.
Dayanıklılık Koşulları -40 ° C ~ + 60 ° C (-40 ° F ~ + 140 ° F) /% 95’ten az RH
Koruma ve Dayanıklılık Sertifikası IP67
Kasa
Kasa Alüminyum (Ön yüz) + Plastik (Gövde)
Boyutlar 90,7 mm × 90,4 mm × 240,7 mm