Dahua HAC-HFW1200DP-0360B-S5 2MP HDCVI IR Bullet Kamera
  • Maksimum 30 fps @ 1080P
  • CVI / CVBS / AHD / TVI değiştirilebilir.
  • 3.6mm sabit lens (6mm, 8mm opsiyonel)
  • Maks. IR uzunluğu 80m, Smart IR
  • IP67, DC12V
Out of stock
Description
Model Dahua HAC-HFW1200DP-0360B-S5 Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1 / 2,7” CMOS
Efektif Piksel 1920 (H) × 1080 (V), 2 MP
Tarama Sistemi Progresif
Elektronik Shutter Hızı PAL: 1 / 25s – 1 / 100000s
NTSC: 1 / 30s – 1 / 100000s
S / N Oranı > 65dB
Min. Aydınlatma 0.02Lux / F1.9, 30IRE, 0Lux IR
Işık Çalışma Mesafesini Doldurma 80 m (262,5 ft)
IR Açık / Kapalı Kontrolü Oto; Manuel
IR LED Numarası 2
Pan / Tilt / Rotasyon Aralığı Pan: 0 ° –360 °
Tilt: 0 ° –87 °
Döndürme: 0 ° –360 °
Lens
Lens Tipi Sabit odaklı
Montaj Tipi M12
Odak Uzaklığı 3.6 mm; 6 mm; 8 mm
Maks. Alan Sayısı Diyafram Açıklığı F1.9
Görüş alanı 3,6 mm: 100 ° x 84 ° x 45 ° (çapraz x yatay x dikey)
6 mm: 60 ° x 56 ° x 30 ° (çapraz x yatay x dikey)
8 mm: 46 ° x 40 ° x 22 ° (diyagonal x yatay x dikey)
İris Tipi Sabit iris
Yakın Odak Mesafesi 3,6 mm: 0,8 m (2,6 ft)
6 mm: 2 m (6,6 ft)
8 mm: 3,5 m (11,5 ft)
Video
Frame Hızı CVI: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps; 720P @ 50 / 60fps;
AHD: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps;
TVI: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps; 720P @ 50 / 60fps;
CVBS: 960H
Çözünürlük 1080P (1920 × 1080); 720P (1280 × 720); 960H (960 × 576/960 × 480)
Gündüz Gece ICR ile otomatik geçiş
BLC BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Beyaz Dengesi Oto; Manuel
Kazaç Kontrolü Oto; Manuel
Parazit Azaltma 2D NR
Smart IR Mevcut
Elektronik Defog Mevcut
Mirror Kapalı / Açık
Özel Alan Maskelemesi Kapalı / Açık (8 alan, dikdörtgen)
Sertifikalar
FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt bölüm B, ANSI C63.4-2014)
UL ( UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No. 60950-1 )
Port
Video Çıkışı Bir BNC portu ile CVI / TVI / AHD / CVBS’nin video çıkış seçenekleri
Genel
Güç Kaynağı 12V ±% 30 DC
Güç Tüketimi Maks. 4,9 W (12V DC, IR)
Çalışma Sıcaklığı -40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Depolama Sıcaklığı -40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Koruma Sertifikası IP67
Malzeme Tüm kasa mental
Kamera Boyutları 241,8 mm × 90,4 mm × 90,4 mm