Dahua HAC-HFW1200C-0360B-S5 2MP HDCVI IR Bullet Kamera
  • Maksimum 30 fps @ 1080P
  • CVI / CVBS / AHD / TVI değiştirilebilir.
  • 3,6 mm sabit lens (2,8 mm, opsiyonel)
  • Maks. IR uzunluğu 30m, Smart IR
  • IP67, DC12V
Out of stock
Description
Dahua HAC-HFW1200C-0360B-S5 Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1/2.7”CMOS
Efekif Piksel 1920 (H) × 1080 (V)
Piksel 2 MP
Tarama Sistemi Progresif
Elektronik Shutter Hızı PAL: 1 / 25s – 1 / 100000s
NTSC: 1 / 30s – 1 / 100000s
S / N Oranı > 65dB
Minimum Aydınlatma 0.02Lux / F1.9, 30IRE, 0Lux IR
IR Mesafesi 30 m (98,4 ft)
IR Açık / Kapalı Kontrol Otomatik / Manuel
IR LED Sayısı 2
Pan / Tilt / Rotasyon Aralığı Pan: 0 ° –360 °
Tilt: 0 ° –90 °
Döndürme: 0 ° –360 °
Lens
Lens Tipi Sabit odaklı
Montaj Tipi M12
Odak Uzaklığı 3,6 mm
Maks. Açıklık F1.9
Görüş Açısı 3,6 mm: 100 ° x 84 ° x 45 ° (çapraz x yatay x dikey)
İris Tipi Sabit iris
Yakın Odak Mesafesi 3,6 mm: 0,8 m (2,6 ft)
Video
Frame Hızı CVI: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps; 720P @ 50 / 60fps;
AHD: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps;
TVI: 1080P @ 25 / 30fps; 720P @ 25 / 30fps; 720P @ 50 / 60fps;
CVBS: 960H
Çözünürlük 1080P (1920 × 1080); 720P (1280 × 720); 960H (960 × 576/960 × 480)
Gündüz Gece ICR ile otomatik geçiş
BLC BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Beyaz Dengesi Oto; Manuel
Kazanç Kontrolü Oto; Manuel
Parazit Azaltma 2D NR
Smart IR Mevcut
Elektronik Defog Mevcut
Mirror Kapalı / Açık
Özel Alan Maskeleme Kapalı / Açık (8 alan, dikdörtgen)
Sertifikalar
FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt bölüm B, ANSI C63.4-2014)
UL ( UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No. 60950-1 )
Port
Video Çıkışı Bir BNC portu ile CVI / TVI / AHD / CVBS’nin video çıkış seçenekleri
Güç
Güç Kaynağı 12V ±% 30 DC
Güç Tüketimi Maksimum 2,7 W (12V DC, IR)
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları -40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Dayanıklılık Koşulları -40 ° C ila + 60 ° C (-40 ° F ila 140 ° F); <% 95 (yoğuşmasız)
Koruma Sertifikası IP67
Kasa
Kasa Tüm kasa plastik
Boyutlar 161,3 mm × 69,7 mm × 70,0 mm