Dahua HAC-HDW1200EMP-POC-0360B 2MP HDCVI PoC IR Eyeball Kamera
  • Maks. 30fps@1080P
  • HD ve SD çıkışlı değiştirilebilir
  • 3.6mm sabit lens (2.8mm, 6mm opsiyonel)
  • Maks. IR uzunluğu 50m, Akıllı IR
  • IP67, POC / DC12V
Out of stock
Description
Model Dahua HAC-HDW1200EMP-POC-0360B Teknik Özellikleri
Kamera
Görüntü Sensörü 1 / 2.7 “CMOS
Efektif Piksel 1920 (H) × 1080 (V), 2MP
Tarama Sistemi Progresif
Elektronik Shutter Hızı PAL: 1/25 ~ 1 / 100000s
NTSC: 1/30 ~ 1 / 100000s
Min. Aydınlatma 0.02Lux / F1.85, 30IRE, 0Lux IR
S/N  Oranı 65 dB ‘den fazla
IR Mesafesi 50m’ye (164 feet) kadar
IR Açma / Kapama Kontrolü Otomatik / Manuel
IR LED 1
Lens
Lens Tipi Sabit Lens / Sabit İris
Montaj Tipi Board-in
Odak Uzaklığı 3.6mm (2.8mm, 6mm Opsiyonel)
Maks. Diyafram F1.85
Görüş Açısı H: 89.9 ° (103 °, 54.7 °)
Odak Kontrolü
Yakın Odak Mesafesi 600 mm (900 mm, 2000 mm)
23.62 ” (35.43 “, 78.74”)
Pan / Tilt / Döndürme
Pan / Tilt / Döndürme Pan: 0° ~ 360°
Tilt: 0° ~ 78°
Döndürme: 0° ~ 360°
Video
Çözünürlük 1080P (1920 × 1080)
Frame Oranı 25 / 30fps @ 1080P, 25/30/50 / 60fps @ 720P
Video Çıkışı 1 kanal BNC yüksek çözünürlüklü video çıkışı / CVBS video çıkışı (Değiştirilebilir)
Gündüz Gece Otomatik (ICR) / Manuel
OSD Menüsü Çoklu dil
BLC Modu BLC / HLC / DWDR
WDR DWDR
Kazanç Kontrolü AGC
Parazit Azaltma 2D
Beyaz Dengesi Otomatik / Manuel
Akıllı IR Otomatik / Manuel
Sertifikalar
Sertifikalar CE (EN55032, EN55024, EN50130-4)
FCC (CFR 47 FCC Bölüm 15 alt B, ANSI C63.4-2014)
UL ( UL60950-1 + CAN / CSA C22.2 No. 60950-1 )
Arayüz
Ses Arayüzü
Güç
Güç Kaynağı POC / 12V DC ±% 25
Güç Tüketimi Maksimum 3,4W (12V DC, IR)
Çevre Koşulları
Çalışma Koşulları -40 ° C ~ 60 ° C (-40 ° F ~ 140 ° F) /% 90 RH’den düşük
* Çalıştırma -40 ° C’nin üstünde (-40 ° F) yapılmalıdır.
Dayanıklılık Koşulları -40 ° C ~ 60 ° C (-40 ° F ~ 140 ° F) /% 90 RH’den az
Koruma ve Dayanıklılık Sertifikası IP67
Kasa Alüminyum
Boyutlar Φ106mm x 93,7mm